• +48 602 400 111
  • +48 53 111 8888
Masz jakieś pytania? Oddzwonimy!

SOFFIA Development BLACK WEEK!

2018-11-26

Osiedle Natura to wyjątkowe miejsce blisko natury. Jeśli marzysz o mieszkaniu w otoczeniu zieleni, chcesz cieszyć się ciszą i spokojem a życie w stylu eko jest tym co sobie cenisz, Natura to miejsce właśnie dla Ciebie. Inwestycja, zlokalizowana jest zaledwie kilkanaście minut drogi od parku biurowego położonego u zbiegu ulic Marynarskiej i Wołoskiej. Jeśli cenisz sobie jazdę komunikacją miejską, wystarczy podjechać lub podejść 900m do pobliskiej stacji kolejki SKM (będzie tam też wybudowany duży parking P+R) albo pętli autobusowej zlokalizowanej przy stacji PKP i wsiąść w pociąg lub autobus, który dowiezie Cię w wybrane miejsce. Możliwości jest naprawdę dużo a co ważne wszystkie łączy jedno – osiedle znajduje się w 1 strefie komunikacji miejskiej.

Osiedle składać się będzie z budynków jednorodzinnych o niskiej zabudowie (max. do 12 metrów), w których do dyspozycji mieszkańców będą zarówno mieszkania, jak i segmenty, bez części wspólnych. Do każdego z bezczynszowych lokali przynależeć będzie miejsce garażowe lub postojowe oraz taras lub indywidualny ogródek o powierzchni od 40 do 170 m2.

Aktualnie Soffia Development przygotowała specjalną ofertę dla wszystkich osób zainteresowanych inwestycją Osiedle Natura. Tylko teraz możecie zarezerwować nieruchomość z rabatem do 7000zł, które na pewno będziecie mogli przeznaczyć na super zakupy lub wyposażenie własnego M. Dodatkowo macie szansę otrzymać specjalną kartę HOME PROFIT . Dzięki tej karcie zyskacie ogrom dodatkowych możliwości rabatowych, które z pewnością staną się Waszym nieodłącznym przyjacielem podczas realizacji zakupów do nowego mieszkania. Atualnie trwa sprzedaż II etapu inwestycji, którego odbiór będzie możliwy już w pierwszym kwartale 2020 r. Jeśli chcielibyście jednak spędzieć kolejne święta w nowym mieszkaniu to zachęcamy do zapoznania się z ostatnimi wolnymi lokalami w pierwszym etapie inwestycji. Rezerwacja nieruchomości z pierwszego etapu inwestycji pozwoli Wam bardzo szybko wprowadzić się i stworzyć rodzinne ciepło w nowym miejscu. 

Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą pod numerem telefonu: 602 400 111.

SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI

Biuro sprzedaży:
ul. Gogolińska 9 | Mysiadło
05-500 Piaseczno
Pon. - Pt. w godzinach 09:00 - 17:00
SOFFIA Sp. z o.o. Sp. k.
ul. F. Klimczaka 17/80
Potrzebujesz więcej informacji?
Pole obowiązkowe