• +48 602 400 111
  • +48 53 111 8888
Masz jakieś pytania? Oddzwonimy!

Zapraszamy na Południowe Targi Nieruchomości.

2018-04-10

Pragniemy poinformować, że w najbliższy weekend tj. 14-15 kwietnia nasze stoisko pojawi się na Południowych targach Nieruchomości, które odbędą się przy ul. Pileckiego 122 w Arena Ursynów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia nas na stoisku G2. Będziecie mogli Państwo porozmawiać z naszym doradcą i dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat nowej inwestycji - Osiedle Natura. Podczas targów będziemy również rozdawać VOUCHERY rabatowe, dzięki którym otrzymają Państwo rabaty między innymi na wycenę nieruchomości (ok. 500zł), na zakup nieruchomości (ok. 1500zł), czy też 10% rabatu do sklepu Liroy Merlin zlokalizowanego w Piasecznie przy ul. Puławskiej 46 oraz możliwość uzyskania projektu kuchni za 1 grosz! Do każdej rezerwacji dodajemy również kartę HOME PROFIT, o której więcej będą mogli Państwo dowiedzieć się na stronie www.homeprofit.pl. Zatem liczne udogodnienia, które dla Państwa przygotowaliśmy niech sprawią, że dnia 21 kwietnia spotkamy się razem i porozmawiamy o Osiedlu Natura.

Poniżej znajdziecie Państwo więcej informacji na temat Południowych targów Nieruchomości:

Południowe Targi Nieruchomości DOM CZY MIESZKANIE to pierwsza impreza targowa na Mazowszu, która skupia wyłącznie inwestycje budowlane z Południowego pasma War-szawy i okolic. Każdą edycję odwiedzają tysiące gości.
 
Impreza adresowana jest do wszystkich, którzy chcieliby zamieszkać w południowej części Warszawy lub jej okolicach. Główną ideą, która przyświeca organizatorom jest pokazanie korzyści wynikających z mieszkania w tym rejonie. Kameralna atmosfera, atrakcyjne ceny nieruchomości, edukacja na wysokim poziomie, doskonała i stale poprawiająca się komunikacja ze stolicą to tylko niektóre powody, dla których wiele osób decyduje się tu kupić nieruchomość.
 
Na targach prezentujemy zarówno inwestycje rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Większość wystawców przygotuje promocyjne oferty, obowiązujące wyłącznie podczas trwania imprezy. Goście będą mogli również zapoznać się z bogatą gamą usług dodatkowych, m.in. doradztwa finansowego, aranżacji wnętrz.
 
To doskonała okazja poznania pełnej oferty tej lokalizacji. Dodatkowo większość naszych wystawców w tych dniach otwiera swoje biura sprzedaży i inwestycje, dzięki czemu od ręki można kupić wymarzone "M".
 
To idealne miejsce dla każdego kupującego nowe M! Na targach dostępne będą nowe, niższe ceny nieruchomości oraz obniżone marże kredytów hipotecznych.

SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI

Biuro sprzedaży:
ul. Gogolińska 9 | Mysiadło
05-500 Piaseczno
Pon. - Pt. w godzinach 09:00 - 17:00
SOFFIA Sp. z o.o. Sp. k.
ul. F. Klimczaka 17/80
Potrzebujesz więcej informacji?
Pole obowiązkowe