Masz jakieś pytania? Oddzwonimy!

OSIEDLE NATURA ETAP I – AKTUALIZACJA STANU BUDOWY

2019-07-25

Osiedle Natura to realizacja idei o stworzeniu, w pobliżu Warszawy, osiedla łączącego w sobie bliskość aglomeracji z urokami życia w zgodzie z naturą. Inwestycja znajduje się zaledwie 200 metrów od granicy miasta w otoczeniu zieleni – w cichej i spokojnej okolicy. Od jednej z głównych ulic Warszawy – Puławskiej, inwestycję dzielą zaledwie trzy kilometry.

Pierwszy etap inwestycji Natura, którego realizacja dobiega końca, zostanie niebawem przekazany do użytku. Obecnie na terenie osiedla są prowadzone prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół budynków. Generalny Wykonawca dokłada wszelkich starań i przygotowuje wszystko tak, aby przed oddaniem kluczy dopiąć inwestycję na ostatni guzik.

Atrakcyjna lokalizacja, bezpośrednia odległość od Warszawy a także wykończenie i wysoka jakość zastosowanych rozwiązań, zadecydowały o zainteresowaniu klientów. Obecnie w sprzedaży dostępny jest ostatni wolny segment – do obejrzenia przez wszystkich zainteresowanych. Segment posiada przestronny ogród oraz dwa miejsca parkingowe – jedno w garażu i jedno na terenie zamkniętym osiedla. Warto podkreślić, że segment jest bezczynszowy a jego powierzchnia to 75m2 z możliwością własnej aranżacji poddasza i zwiększenia powierzchni użytkowej lokalu aż do 110 m2.

Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem segmentu zapraszamy do kontaktu.

BIURO SPRZEDAŻY:
ul. Gogolińska 9 | Mysiadło
05-500 Piaseczno
Pon. - Pt. w godzinach 09:00 - 17:00
SOFFIA SP. Z O.O. SP. K.
ul. F. Klimczaka 17/80
Potrzebujesz więcej informacji?
Pole obowiązkowe