Masz jakieś pytania? Oddzwonimy!

OSIEDLE NATURA ETAP II – AKTUALIZACJA STANU BUDOWY

2019-07-01

 

Drugi etap Osiedla Natura, jest realizowany z dbałością o każdy szczegół – począwszy od świetnej lokalizacji, aż po wysoką jakość zastosowanych materiałów, rozwiązań i wykończenia. Doskonałe usytuowanie inwestycji sprawia, że jej przyszli mieszkańcy będą cieszyć się urokami życia blisko natury, w bliskiej odległości od Warszawy.

 

Prace na II Etapie inwestycji trwają i odbywają się zgodnie z planem. Generalny Wykonawca Robót dokłada wszelkich starań, aby wszystko zostało wykonane tak by zapewnić wszystkim lokatorom najwyższą jakość i komfort.

 

Etap II Osiedla Natura znajduje się w stanie surowym, w części budynków zamontowano już okna i drzwi. Wewnątrz lokali realizowane są ścianki działowe, a także schody wewnętrzne. Kolejnym etapem będzie przystąpienie do prac wykończeniowych.

 

Chociaż końcowe rezultaty nie są jeszcze w pełni widoczne, a osiedle na tym etapie budowy nie przypomina jeszcze swojej finalnej odsłony zapewniamy, że prace przebiegają bezproblemowo i płynnie. Już niebawem będziemy pracować nad elewacją wszystkich budynków wchodzących w skład kompleksu. Kolejnym krokiem będą prace wykończeniowe prowadzone we wnętrzach lokali, takie jak: tynki, posadzki cementowe, instalacje wewnętrzne a także zewnętrzna infrastruktura Osiedla.

 

Etap II jest obecnie w trakcie realizacji, jednak to nie koniec planów związanych z Osiedlem Natura. Na późną jesień planowane jest rozpoczęcie trzeciego etapu inwestycji tym samym planujemy zakończyć całość Osiedla w I Kwartale 2021 r.

 

Więcej o szczegółach związanych z tym przedsięwzięciem – już niebawem.

 

 

BIURO SPRZEDAŻY:
ul. Gogolińska 9 | Mysiadło
05-500 Piaseczno
Pon. - Pt. w godzinach 09:00 - 17:00
SOFFIA SP. Z O.O. SP. K.
ul. F. Klimczaka 17/80
Potrzebujesz więcej informacji?
Pole obowiązkowe