Masz jakieś pytania? Oddzwonimy!

Skorzystaj z pomocy specjalisty finansowego!

2018-06-18

Firma Soffia Development od lat współpracuje z firmą Go Brokers, która skupia najwyższej klasy specjalistów finansowych, zajmujących się wspieraniem naszych Klientów na drodze do uzyskania kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.

Zaufaliśmy Specjalistom Finansowym GO Brokers, gdyż wyróżniają się rzetelnością i skutecznością działania. Klienci Soffia Development mogą liczyć na bezpłatne wsparcie naszego specjalisty – Piotra Kępy.

Na czym polega współpraca ze Specjalistą Finansowym?

Klienci zainteresowani zakupem nieruchomości mogą umówić się na bezpłatne spotkanie ze Specjalistą Finansowym, podczas którego przedstawiają swoje możliwości finansowania nieruchomości i określają potrzeby. Następnie ekspert GO Brokes sprawdza oferty ponad 20 banków, z którymi współpracuje, aby przekazać Klientowi najkorzystniejsze wyliczenia, które najbardziej będą odpowiadały jego potrzebom. Dzięki wsparciu GO Brokers etap kompletowania wszystkich dokumentów i składania ich w odpowiednim terminie nie będzie Państwu zajmował czasu i spędzał snu z oczu. Elastyczne godziny pracy Specjalisty Finansowego i wieloletnie doświadczenie sprawią, że będziecie usatysfakcjonowani owocną współpracą.

Klienci GO Brokers mogą liczyć na rabat od ceny nieruchomości w ofercie firmy Soffia Development.

BIURO SPRZEDAŻY:
ul. Gogolińska 9 | Mysiadło
05-500 Piaseczno
Pon. - Pt. w godzinach 09:00 - 17:00
SOFFIA SP. Z O.O. SP. K.
ul. F. Klimczaka 17/80
Potrzebujesz więcej informacji?
Pole obowiązkowe