Masz jakieś pytania? Oddzwonimy!

Willa Akacja. Nowoczesna inwestycja w atrakcyjnej lokalizacji.

2020-11-03

Willa Akacja to nowoczesna inwestycja dewelopera Soffia Development, usytuowana w urokliwej i niezwykle atrakcyjnej części Pruszkowa, w bliskiej odległości 10 km od Warszawy.

Stworzona dla osób ceniących sobie spokój, otoczenie zieleni oraz wygodę i szybkość dojazdu do stolicy. Komfortowy dojazd jest zapewniony nie tylko przez doskonałą infrastrukturę drogową. Wielką rolę odgrywa tu także bezpośrednie połączenie kolejowe, które umożliwia dojazd do Śródmieścia w zaledwie 20 minut! To dzięki położeniu inwestycji, znajdującej się zaledwie 1,5 km od najbliższej stacji SKM. Zapomnij o staniu w korkach i o zgiełku wielkiego miasta.  

Rozkoszuj się elegancją nowego mieszkania w budynku przypominającym stylowy apartamentowiec. Willa Akacja to miejsce do życia dla ludzi, ceniących sobie wysoki standard, a także przyjazną przestrzeń dla siebie i swojej rodziny. Wokół Willi Akacja znajdziesz zarówno obiekty handlowe, jak i usługowe, które zapewnią wygodę w codziennym funkcjonowaniu. Wszystko, czego będziesz potrzebował, znajduje się w zasięgu ręki!

W ofercie znajdują się przestronne mieszkania o powierzchni od 52 do 77m². Jeśli jeszcze nie znalazłeś swojego sacrum, to właśnie my budujemy je dla Ciebie! Umów się na spotkanie w naszym biurze i porozmawiaj o dostępnych mieszkaniach z naszymi specjalistami. Z dobrymi inwestycjami nie warto czekać zbyt długo.

Do zobaczenia!

BIURO SPRZEDAŻY:
ul. Gogolińska 9 | Mysiadło
05-500 Piaseczno
Pon. - Pt. w godzinach 09:00 - 17:00
SOFFIA SP. Z O.O. SP. K.
ul. F. Klimczaka 17/80
Potrzebujesz więcej informacji?
Pole obowiązkowe