Masz jakieś pytania? Oddzwonimy!

Zmiany zasad funkcjonowania Biura Sprzedaży firmy SOFFIA Development

2020-04-07

W trosce o zdrowie naszych Klientów i zespołu, do odwołania zmieniliśmy zasady funkcjonowania Biura Sprzedaży. Dla Państwa komfortu wprowadziliśmy szereg rozwiązań, które umożliwią bezpieczny kontakt z naszymi pracownikami, oglądanie dostępnych lokali a nawet dokonywanie niezbędnych formalności związanych z finalizacją transakcji.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wdrożone przez nas rozwiązania były dla Państwa przyjazne i bezpieczne, przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższych standardów obsługi Klienta. Poniżej prezentujemy niektóre z nich.

 

Możliwość bezkontaktowego obejrzenia wybranego lokalu

 

Jeśli są Państwo zainteresowani obejrzeniem wybranego lokalu, nadal jest to możliwe! Zapraszamy do umówienia się z naszym Specjalistą ds. sprzedaży, który zorganizuje wizytę w segmencie bezkontaktowo, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Nasz pracownik przygotuje i otworzy lokal, tak żeby mogli Państwo samodzielnie go obejrzeć, bez obecności dodatkowych osób na zamkniętej przestrzeni.

 

Indywidualne spotkania na świeżym powietrzu

 

Zapraszamy do umówienia się na spotkanie z naszym przedstawicielem. Odbędzie się ono na świeżym powietrzu, przy zachowaniu wymaganej odległości, a także z zachowaniem pozostałych środków bezpieczeństwa. W naszym Biurze Sprzedaży dostępne są żele antybakteryjne, a wszyscy pracownicy zostali przeszkoleni pod kątem obowiązujących zasad.

 

Spotkania umawiane na konkretną godzinę

 

Dla Państwa bezpieczeństwa i komfortu, wszystkie spotkania z naszymi pracownikami, odbywają się po wcześniejszym umówieniu na wybraną godzinę. W ten sposób możemy zagwarantować Państwu, że podczas wizyty w Biurze Sprzedaży nie będzie innych osób.

 

Możliwość przesłania zdjęć wybranego lokalu lub zdalnej wizyty poprzez wideo czat z naszym specjalistą

 

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji również zdalnie. Spotkanie oraz spacer po wybranym lokalu może odbyć się za pomocą czatu wideo. Dzięki takiemu rozwiązaniu, obejrzą Państwo segment i ustalą ważne szczegóły bez potrzeby wychodzenia z domu.

BIURO SPRZEDAŻY:
ul. Gogolińska 9 | Mysiadło
05-500 Piaseczno
Pon. - Pt. w godzinach 09:00 - 17:00
SOFFIA SP. Z O.O. SP. K.
ul. F. Klimczaka 17/80
Potrzebujesz więcej informacji?
Pole obowiązkowe