Masz jakieś pytania? Oddzwonimy!
Opis inwestycji

Opis inwestycji

Jaskółki 8 to miejsce, w którym każdy poczuje się jak w domu. 12 bezczynszowych mieszkań o powierzchni 75m2 każde, zlokalizowane jest w miejscowości Nowa Iwiczna/Zgorzała.

Każde mieszkanie posiada trzy pokoje, jadalnie połączoną z kuchnią oraz indywidualne wejście, bez części wspólnych. Do każdego mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe (w tym 1 zadaszone) oraz odpowiednio ogród o powierzchni od 30 do 80m2 lub w przypadku mieszkań na piętrze - balkon. Wszystkie mieszkania zostaną przyłączone do sieci miejskiej (woda, kanalizacja, prąd i gaz).

Cały teren osiedla będzie zamknięty i zabezpieczony bramą wjazdową, by zapewnić mieszkańcom pełen komfort i bezpieczeństwo.

Lokalizacja

Lokalizacja

Lubisz wycieczki rowerowe? Sport to pasja Twoich dzieci? Dom powinien być dla Ciebie miejscem do wypoczynku z dala od zgiełku miasta? Jeśli na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś tak, Jaskółki 8 to miejsce dla Ciebie. Osiedle zlokalizowane w gminie Lesznowola, położonej zaledwie 18 km od centrum Warszawy i 4 km od Piaseczna, zapewni wszystkim mieszkańcom ciszę, spokój i niepowtarzalny komfort, przy jednoczesnej bliskości miasta. Ulica Puławska, trasa S8 czy planowana na 2019 rok południowa obwodnica Warszawy – Puławska Bis, to tylko kilka z możliwych tras dojazdowych prowadzących do osiedla. Tych, którzy wolą podróżować komunikacją miejską od stacji PKP Nowa Iwiczna dzielić będzie zaledwie 500m. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie a jeśli nie masz ochoty ruszać się z domu w bliskim sąsiedztwie osiedla znajdziesz szeroką infrastrukturę edukacyjna, handlową, usługową oraz medyczną.

Plan zagospodarowania

Plan zagospodarowania

Jaskółki 8 to kameralne osiedle położone w spokojnej okolicy. Na osiedle składa się 12 mieszkań, zlokalizowanych w dwóch oddzielnych budynkach, bez części wspólnych. Do każdego z mieszkań przynależą dwa miejsca postojowe oraz odpowiednio ogród lub taras.

Układ osiedla gwarantuje jego mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. Wjazd na osiedle zabezpieczony zostanie bramą elektryczną, co uniemożliwi dostane się na jego teren osobom trzecim. Właściwe oświetlenie całego osiedla, droga wewnętrzna dostępna tylko dla mieszkańców oraz infrastruktura z kostki brukowej, zbudują kameralną przestrzeń dla całej rodziny.

Pobierz dokument PDF
Przedział cenowy (w tys.)
Metraż (m2)
Liczba pokoi
Wyślij do doradcy
Lokal Metraż Typ oferty Status Szczegóły
01 75m2 Mieszkanie
Sprzedana
 Pokaż kartę zapytaj
02 75m2 Mieszkanie
Sprzedana
 Pokaż kartę zapytaj
03 75m2 Mieszkanie
Sprzedana
 Pokaż kartę zapytaj
04 75m2 Mieszkanie
Sprzedana
 Pokaż kartę zapytaj
05 75m2 Mieszkanie
Sprzedana
 Pokaż kartę zapytaj
06 75m2 Mieszkanie
Sprzedana
 Pokaż kartę zapytaj
07 75m2 Mieszkanie
Sprzedana
 Pokaż kartę zapytaj
08 75m2 Mieszkanie
Sprzedana
 Pokaż kartę zapytaj
09 75m2 Mieszkanie
Sprzedana
 Pokaż kartę zapytaj
10 75m2 Mieszkanie
Sprzedana
 Pokaż kartę zapytaj
11 75m2 Mieszkanie
Sprzedana
 Pokaż kartę zapytaj
12 75m2 Mieszkanie
Sprzedana
 Pokaż kartę zapytaj
Wykończenie

Wykończenie

Każde z mieszkań na osiedlu Jaskółki 8 to niezależny lokal o powierzchni 75m2, bez części wspólnych. Mieszkania zlokalizowane są na parterze lub na piętrze a każde z nich posiada trzy pokoje – dwie sypialnie i przestronny salon oraz aneks kuchenny połączony z jadalnią. Dodatkową przestrzeń zajmuje łazienka oraz pralnia.

Mieszkania oddane będą do użytku w standardzie deweloperskim z zamontowanym już piecem, grzejnikami, tynkami i wylewkami. Wszystkie elementy wykończenia zbudowane są z najwyższej jakości, energooszczędnych materiałów, co stanowi wartość dodaną w przypadku zakupu domu.

Całe osiedle zostanie przyłączone do sieci miejskiej (woda, prąd i gaz).

BIURO SPRZEDAŻY:
ul. Gogolińska 9 | Mysiadło
05-500 Piaseczno
Pon. - Pt. w godzinach 09:00 - 17:00
SOFFIA SP. Z O.O. SP. K.
ul. F. Klimczaka 17/80
Potrzebujesz więcej informacji?
Pole obowiązkowe
Zamknij